Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

sdhmalebrezno 

Sbor dobrovolných hasičů obce Malé Březno POMÁHÁ!

6 fotek duben 2018 - zobrazení
Sbor dobrovolných hasičů obce Malé Březno POMÁHÁ!

Nadace ČEZ rozdává každoročně finanční podporu v grantovém řízení Podpora regionů. Naše žádost o grant na ,,Pohybovou podporu pro Vojtu” byla schválena a finanční částka byla použita na zakoupení elektrokola, zdravotní obuvy, masáže a rehabilitační jízdy na koni.
Komu projekt prospěl?
Vojtěch Krucký 11 let, od narození je po dětské mozkové obrně. S chůzí má velké problémy, a proto používá speciální kočár, bere léky na epilepsii a je držitelem průkazu ZTP. Pravidelně dochází na rehabilitace, masáže, dětskou neurologii, logopedii, oční ambulanci, hypoterapii a do vířivky. Vojta navštěvuje základní školu s asistentem pedagoga, kde byl již po třetí se svým bratrem vyhlášen nejlepším žákem ve třídě.
Při používání skládacího elektrokola bude mít Vojta možnost snadnějšího přepravování a pohybu mimo domov. Zdravotní pomůcky mu pomáhají pro jistější orientaci v prostředí. Másaže a hypoterapie pomáhájí se stabilitou a rovnováhou při chůzi. Pro správnou chůzi je nutné nosit zdravotní obuv (4 páry ročně).

Náš sbor dobrovolných hasičů se tímto projektem stal Vojtovým patronem a jsme velice rádi, že díky projektu má Vojta opět o něco snadnější život.
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron